McDonald´s cup 2024

V úterý 23. 4. 2024 se žáci kasejovické školy zúčastnili okrskového kola McDonald´s cupu, fotbalového poháru pro první stupeň základních škol.

Turnaj se konal tradičně v Žinkovech. Kromě našeho družstva ještě dorazily týmy z Blovic, Žinkov, Milče, Nepomuka a Spáleného Poříčí. I přes chladné počasí, které panovalo po celý den, byly k vidění kvalitní výkony. V kategorii I (žáci 1.-3. třídy) naši žáci obsadili 5. místo. Více radosti nám přinesla kategorie II, kde naši hráči získali krásné 3. místo.

Ráda bych pochválila všechny za předvedené výkony. Zásluhu mají nejen naši žáci, ale i jejich dlouholetá trenérka, paní Eva Chárová. Vydatně jí pomáhali i pan Šejvl a pan školník Darda. Věřme tomu, že příští rok bude ještě úspěšnější než ten letošní. Držme jim palce.

Sestava družstva I: Pavel Květoň, Kony Liehmann, Lukáš Faměra, Gabča Chárová, Matwii Khomych, Matěj Panýrek, Petr Merhout, Vlasta Kronďák, Max Malaphan, Ivan Dmytrashko.

Sestava družstva II: Luboš Fous, Vojta Jiránek, Michal Šejvl, Vašek Máška, Lada Dmytrashko, Tomáš Hajný, Pavel Týc, Martin Bajza, Ondra Chára, Vít Bouše, Nela Květoňová, Ema Kališová.

Autor článku: Olga Šoralová

Publikováno: 06.05.2024